Curaprox Black is White zobu pasta un zobu birste

Smaidi! Spīdi! Sargā!

Maigs līdzeklis zobu baltināšanai bez balinātājiem un abrazīvām daļiņām. “Black is White” uzlabo mutes dobuma veselību. Aktivētā ogle zobu pastu padara nakts melnu, bet zobus - pērļu baltus. “Black is White” rada hidroksiapatīta aizsargslāni uz zobiem, remineralizē zobu emalju un pat cīnās ar zobu bojājumiem, kas sākuši veidoties.

 

IEDARBĪBAS MEHĀNISMS

Bez balinātāja, bez abrazīvām daļiņām. Baltinošā “Black is White” zobu pasta noņem nevēlamu zobu krāsojumu maigā veidā: aktivētā ogle vienkārši aborbē nevēlamās daļiņas uz zobu emaljas. Šī zobu pasta arī uzlabo mutes dobuma veselību. Tās sastāvā esošie enzīmi uzlabo siekalu funkcijas, hidroksilapatīta aizsargslānis remineralizē zobu emalju un noslēdz dentīna kanālus. Turklāt sastāvā nav SLS un triklozāna.

 

Aktivētā ogle absorbē daļiņas, kas rada krāsojumu zobu emaljā

 

Kariesa profilakse, sīku bojājumu novēršana, spīduma atjaunošana un jutīgu zobu aizsardzība

 

Fizisks zilganas krāsas filtrs, kas liek zobiem izskatīties baltākiem

 

 

KAS JĀZINA PAR AKTIVĒTO OGLI?

Medicīnā aktivēto ogli izmanto, lai absorbētu tanīnus, hromogēnus un pigmentus. Pēc šī paša principa tā noņem no zobiem nevēlamo krāsojumu. Aktivēto ogli iegūst ļoti augstā temperatūrā, dedzinot tādus materiālus kā koku. Rezultātā tiek iegūts melns pulveris bez aromāta. To aktivē ar īpašu oksidācijas procesu, kas to padara porainu - tādējādi daļiņām ir lielāks virsmas laukums jeb vairāk vietas, kur citām daļiņām pieķerties. Ogle absorbē daudz dažādu netīrumu un piesārņojumu, arī pigmentus. Tā rezultātā ir viegli atbrīvoties no tanīniem un fenoliem. Oglei jāļauj iedarboties vismaz pāris minūtes. Jo ilgāks būs kontakta laiks, jo labāki rezultāti. Pat ja gadās norīt ogles daļiņas, tās tik un tā izvadīs no organisma tanīnus. Jo ilgāk to lieto, jo redzamāks būs baltinošais efekts.

 

Black is White košļājamā gumija

Veselīgi, nekaitīgi un stilīgi - tas ir Curaprox dzīvesstils. Un tas viennozīmīgi atspoguļojas arī “Black is White” košļājamajā gumijā. Tās sastāvā ir aktivētā ogle baltākiem zobiem, kā arī daudz citu vielu mutes dobuma higiēnai un aizsardzībai pret bojājumiem. Un, nevaram nepieminēt - patīkama piparmētru un citrusa garša.

 

Viegli izdarāms.

Curaprox eksperts Prof. Dr. med. dent. Olijs P. Saksers saka:

“Curaprox Hydrosonic ir zobu birste visiem tiem, kas vēlas uzlabot un saglabāt savu zobu veselību pēc iespējas vienkāršākā veidā.”

 

White is Black zobu pasta

Īpaši maiga, noņem zobu nevēlamo krāsojumu bez emaljas skrāpēšanas un kaitīgām, balinošām sastāvdaļām. Satur fluorīdu, enzīmus, hidroksilapatītu. Veido fizisku zilganu filtru, kā arī atvēsinošu efektu tīrīšanas laikā. Sastāvā nav SLS, triklozāna un balinātāju. Radīta Šveicē.