Kāpēc izvēlēties elektrisko zobu birsti?

Kāpēc izvēlēties elektrisko zobu birsti?

Efektīvāk noņem zobu aplikumu

Tie, kuri tikko pārgājuši uz elektrisko zobu birsti, jau pēc neilga laika pamana sajūtu, ka zobi tiešām kļuvuši tīrāki. Un ne velti! Zinātniskā pētījumā pierādīts, ka pēc 3 mēnešu tīrīšanas ar elektrisko zobu birsti, aplikums samazinājies par 21%. Tas izskaidrojams ar to, ka šī ierīce veic daudz vairāk kustību, nekā cilvēks pats tīrot zobus ar parasto birsīti.

Palielina fokusēšanos uz zobu tīrīšanu

Vēl kāda zinātniskā pētījumā pierādīts, ka cilvēki vairāk koncentrējas uz zobu tīrīšanas procesu, lietojot elektrisko zobu birsti. Tas labvēlīgi ietekmē gan tīrīšanas efektivitāti, gan paildzina tās laiku.

Mazāk plastmasas atkritumu

Zobu birste ir jāmaina vismaz reizi 3 mēnešos jeb kad tās sariņi zaudē elastību. Parastās zobu birstes visas nonāk atkritumos, taču elektriskajām jāmaina tikai uzgaļi – līdz ar to vidē nonāk mazāk plastmasas.

Saudzīgas smaganām un zobu emaljai

Šis punkts ir svarīgs, ja tu pārāk spēcīgi tīri zobus, traumējot smaganas. Ja no šī ieraduma ir grūti atbrīvoties, ir vērts apsvērt iegādāties elektrisko zobu birsti. Tā rādīta ar domu, ka lielāko daļu kustību tā veic cilvēka vietā un dara to saudzīgi. Ja elektrisko zobu birsti salīdzini ar parasto – tā ir maigāka smaganām, tajā pašā laikā darbojas efektīvi, noņemot zobu aplikumu.

Izlīdzina tīrīšanas efektu

Ir zināms fakts, ka, piemēram, labroči zobus kreisajā pusē tīra daudz uzcītīgāk nekā labajā. Tīri mehānisku iemeslu dēļ, ar labo roku ir ērtāk izdarīt to darīt pretējā pusē. Turklāt daudzi no mums to dara neapzināti. Taču elektriskā zobu birste kustās tavā vietā un ar vienādu spiedienu jebkurā pusē. Tādējādi var izlīdzināt zobu tīrīšanas efektu.

Patīk bērniem un pusaudžiem

Šo faktu neviens vēl nav mēģinājis pierādīt, taču vecāku pieredze runā pati par sevi. Ar elektrisko zobu birsti tīrīšana gluži vienkārši ir jautrāka, un drīz vien tas kļūst par patīkamu rituālu. Turklāt arī pieaugušajiem!

 

 

Komentēt

Lūdzu ņemt vērā, ka komentārs ir jāapstiprina redaktoram pirms tas tiks pubilcēts.