Elektriskā zobu birste: pirmās 10 dienas

Elektriskā zobu birste: pirmās 10 dienas

Līdz šim nebiju domājis, ka kādreiz tīrīšu zobus ar elektrisko zobu birsti. To iedomājoties, nebija īpaši patīkamas sajūtas – kaut kas vibrē – vai tas vispār ir droši, piemēram, plombēm. Bet interesi radīja čoms, kurš elektrisko zobu birsti bija paņēmis līdzi pārgājienā pa Slīteres purviem. Kārtīgi pasmējos, ka viņš nekurienes vidū izmanto tik civilizētu zobu tīrīšanas metodi, bet ieinteresēts pajautāju, vai ir tā vērts. Atbilde mani ieinteresēja, un vienlaikus, nenoliegšu, tas bija galvenais iemesls manam pirkumam – elektriskajai zobu birstei. Ja jau saņem labas atsauksmes no savējā, tad jāpamēģina.

Visvairāk mani iepriecināja fakts, ka tā negaidīti atrisināja problēmu, ar kuru cīnījos jau ilgi – ar biežajiem higiēnista apmeklējumiem.

Tā kā mans darbs ir saistīts ar ļoti saspringu pārrunu vešanu, tad bieži sanāk nervozēt. Vai nu stresa vai vēl kādu nezināmu papildu apstākļu dēļ pēc saspringtiem darba cēlieniem man uz zobēm pastiprināti parādās zobakmens. It kā stingri ievēroju higiēnista norādījumus regulāri nākt, taču pat ar reizi pusgadā nepietika. Trakākais brīdis laikam bija tas, kad man pie higiēnista bija jāatgriežas jau pēc 2 nedēļām, jo zobakmens bija parādījies no jauna. Tā kā manas attiecības ar zobārstiem ir: “labāk redzu viņus ejam nevis nākam”, tad biežās vizīties pie higiēnista manī lielu sajūsmu neradīja.

Pamēģināju Curaprox elektrisko zobu birsti. Pirmā reize bija nepatīkama – smaganas it kā kņudēja un bija jutīgas, tāpēc šķita jau, ka būs jāatgriežās pie tradicionālām vērtībām. Taču pēc 3-4 dienām biju jau pieradis, un tagad šķiet, ka ne ar ko citu nemaz negribētu tīrīt zobus.

Sapratu, ka elektriskā zobu birste tiešām atstāj ļoti tīrus zobus. Ar mēli pārbraucot pāri zobiem, jūt pilnīgi gludu virsmu. Tieši tāpat kā pēc higiēnista. Ar tradicionālo zobu birsti šādu efektu varētu panākt pēc ļoti rūpīgas un ilgas tīrīšanas. Iesaku!

Komentēt

Lūdzu ņemt vērā, ka komentārs ir jāapstiprina redaktoram pirms tas tiks pubilcēts.