5 noderīgas lietas, kuras ņemt līdzi ceļojumā ar teltīm

5 noderīgas lietas, kuras ņemt līdzi ceļojumā ar teltīm

Lai nakšņošana brīvā dabā būtu komfortabla un nekas neaizmirstos mājās, laba ideja ir pirms pakošanās sastādīt līdzi ņemamo mantu sarakstu. Piedāvājam šim sarakstam pievienot kādu neaizstājamu palīgu zobu higiēnai, par kuru noteikti nenožēlosi, ka iedomājies paņemt līdzi.

Mūsuprāt, katra ceļotāja somā noteikti jābūt šīm lietām: 1. Zobu birste. 2. Zobu pasta mazajā iepakojumā. 3. Zobu diegs. 4. Vai interdentālās birsītes. 5. Košļājamā gumija.

1. Ceļotājiem ar mugursomām.

Curaprox ceļojumu komplekts ar [BE YOU] zobu pastu.

Mini kastīte ar visu nepieciešamo: saliekamu CS 5460 zobu birsti, 10ml zobu pastas tūbiņu un divām interdentālajām birstītēm zobu starpu tīrīšanai. Īpaši forši, jo komplekts ir kompakts, un neaizņems daudz vietas mugursomā. Turklāt vari izvēlēties zobu birstes krāsu un izmēģināt kādu no unikālajām [BE YOU.] garšām: greipfrūts + bergamote, kazenes + lakrica, persiki + aprikozes, saldais arbūzs, ābols + alveja vai džins ar toniku + hurma.

2. Īpašas tīrības cienītājiem.

Curaprox starpzobu birstīšu komplekts.

Lai interdentālās birstītes nemētajas pa somām, Curaprox radījuši ērtu kastīti, kurā ietilpst gan turētājs, gan piecas birstītes. Ceļojumā nereti sanāk ēst lietas, kas ieķeras zobu starpās, piemēram, ugunskurā cepta gaļu. Ar šo komplektu varēsi gan izbaudīt maltīti, gan baudīt komfortu pēc tās. Kastīte ir tik kompakta, ka to ērti var ielikt pat kabatā.

curaprox ceļojumu komplekts

3. Baudītāju komplekts.

Curaprox CS 5460 zobu birste un 6 mazie [BE YOU.] iepakojumi.

Ja vēlies paņemt līdzi ko īpašu un pārvēst zobu tīrīšanu ceļojumā par izpriecu – izvēlies šo komplektu, kurā ietilpst visas [BE YOU.] garšas. Varēsi kopā ar draugiem nodegustēt visas un izvēlēties savu favorītu. Mazie iepakojumi ir lielisks sabiedrotais, dodoties ārpus mājām!

4. Neaizstājams palīgs ceļotājiem.

Curaprox zobu diegs ar vasku.

Lieta, kuru vienmēr labi turēt pa rokai – pievieno to savam sarakstam, lai neaizmirstu mājās. Šim turklāt ir arī patīkama piparmētru garša, kas ne vien iztīrīs zobu starpas, bet arī radīs jauku svaiguma sajūtu. Iepakojumā ir 50 metri zobu diega, kas nozīmē, ka pietiks ne vien tev, bet arī taviem ceļabiedriem.

5. Svaigai elpai un labam noskaņojumam.

Curaprox Black is White košļājamā gumija.

Visnotaļ interesants, bet arī ļoti noderīgs palīgs, ko iemest somā, dodoties ceļojumā. Black is White košļājamā gumijā ar aktivēto ogli ir melnā krāsā – tā atsvaidzina elpu un padara zobus baltākus.

Komentēt

Lūdzu ņemt vērā, ka komentārs ir jāapstiprina redaktoram pirms tas tiks pubilcēts.